Osobowość Roku 2018

Z największą radością pragniemy wszystkich poinformować, że Dyrektor naszej szkoły Pani Joanna Stanuch-Piotrowicz, została laureatem finału plebiscytu Głosu Szczecinskiego ,, Osobowość Roku 2018 " w kategorii Kultura i Sport.

Wielkie brawa i takie same wielkie  gratulacje dla Naszej Dyrektorki!!!Cieszymy się ogromnie z przyznanego przez blisko 2 tys ludzi,  Pani w/w Tytułu!!!.

Równie wielkie słowa podziękowania kierujemy do wszystkich osób, którzy swoim aktywnym udziałem w głosowaniu, przyczynili się do zwycięstwa Pani Joanny.

Przypomnijmy, najpierw wygrana ,, w cuglach " w pierwszym etapie plebiscytu, który trwał przez cztery tygodnie i zakończył się pierwszą lokatą i największą liczbą oddanych na p. Joannę głosów - 1678!!! spośród wszystkich uczestników nominowanych do czterech kategorii: Kultura i sport, Biznes, Działalność społeczna i charytatywna oraz Samorządność i społeczność lokalna. Do etapu regionalnego awansowali zwycięzcy powiatów plus miast Szczecina i Świnoujścia, gdzie ponownie, po tym razem tygodniowych zmaganiach, największą liczbę głosów uzyskała Pani Joanna Stanuch-Piotrowicz: 1901!!! po raz kolejny gromadząc ich najwięcej, spośród osób biorących udział, we wszystkich kategoriach plebiscytu.

Plebiscyt Głosu Szczecińskiego na ,, Osobowość Roku 2018 " miał na celu wyłonienie wyjątkowych osób, które w minionym roku szczególnie wyróżnili się swoją działalnością, kształtując życie lokalnej społeczności. Chodziło o pokazanie osób niebanalnych, bo tylko tacy są w stanie zmieniać rzeczywistość. Do takich niewątpliwie należy Pani Joanna Stanuch-Piotrowicz, a najlepiej świadcza o tym Państwa w ogromnej ilości oddane na Nią głosy. Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom za okazaną pomoc w drodze do tytułu ,, Osobowość Roku 2018" Naszej Pani Dyrektor.

Nauczyciele, z rodzicami i ich dziećmi Szkoły Podstawowej Nr1 w Goleniowie.

Data dodania: 2019-03-04 05:48:33
Data edycji: 2019-03-04 05:53:08