Osobowość Roku 2018 - finał

Kochani.
Po raz kolejny z wielką radością pragniemy wszystkich poinformować, że w Plebiscycie Głosu Szczeciskiego - ,, Osobowość Roku 2018 " w kategorii Kultura i Sport, największą liczbą głosów, naszych głosów, w pierwszym etapie zwyciężyła Dyrektor SP-1 p. Joanna Stanuch-Piotrowicz. Ogółem uzyskała ich 1678 a pierwsza lokata spośród nominowanych do Tytułu, skutkowała awansem do finału wojewódzkiego.Niezmiernie się cieszymy, że p. Dyrektor, która swoimi działaniami pragnie na co dzień zmieniać rzeczywistość na prostszą, ciekawszą i bardziej wartościową, ma tak bardzo aktywne grono sympatyków. Dlatego wszystkich ich, zapraszamy do ponownego oddania swoich głosów ( sms nr 72355 treści GSK.29 - koszt 2.46zł - mozna również zagłosować przez klik, a szczegóły tej metody głosowania są zaprezentowane na stronach portalu gs24.pl ) na p.Joannę, ponieważ ma realną szansę zwyciężyć również w finale wojewódzkim. Obecnie posiada niemal dwukrotną przewagę nad kolejnym konkurentem, ponieważ wszystkie zebrane do tej pory głosy,nominowani zabierają ze sobą do drugiego etapu.Głosowanie rozpoczyna się dziś tj. 22.02.2019, a zakończy się ono w piątek 1.03.2019 o godz 23.00.
Pani Joannie Stanuch-Piotrowicz, serdecznie gratulujemy wysokiej wygranej z pozostałymi nominowanymi do Tytułu Osobowości Roku z powiatów województwa zachodniopomorskiego oraz miast Szczecina i Świnoujścia, jednocześnie życząc wygranej w Plebiscycie, na szczeblu wojewódzkim. Bardzo, bardzo dziękujemy wszystkim, za już oddane głosy i . . . prosimy o kolejne.

Nauczyciele i uczniowie uczęszczający do Szkoly Podstawowej Nr 1, wraz z rodzicami.

Data dodania: 2019-02-22 23:44:05
Data edycji: 2019-02-22 23:49:58