Amazon

Wiemy, jak działa Centrum Logistyczne AMAZON!

W poniedziałek 16.09.2019r. klasy Va i VIIIa wybrały się na wycieczkę do Kołbaskowa, do działającej tam firmy AMAZON. Ubrani w specjalne kamizelki odblaskowe, wyposażeni w identyfikatory i słuchawki wyruszyliśmy na zwiedzanie.

Zobaczyliśmy, jak przygotowywane są do wysyłki zamawiane przez nas paczki. Największe wrażenie robi wielkość zakładu i pracujące tam roboty. Długo przyglądaliśmy się „tańczącym” regałom, przewożonym przez roboty. Zainteresowanie zwiedzających przyciągnęła też sala relaksu dla pracowników – z automatami do gier i fotobudką.

Na koniec wszyscy uczestnicy otrzymali prezent – firmowy bidon. Jeszcze tylko pamiątkowe zdjęcie i mogliśmy wrócić do szkoły. To była ciekawa wycieczka!

Data dodania: 2019-10-09 05:35:11
Data edycji: 2019-10-09 05:38:50

Sprawdź, jakie dni są wolne od nauki w roku szkolnym 2019/2020.

Terminy zebrań w roku szkolnym 2019/2020: