II Goleniowski Test Językowy

Dnia 06.06.2019 roku w naszej szkole odbył się II Goleniowski Test Językowy. Wzięło w nim udział ok 30 uczniów z pięciu szkół z terenu gminy Goleniów: SP Promyczek, SP Krępsko, SP Lubczyna, SP Białuń oraz SP1. Uczniowie zmagali się z zadaniami z języka angielskiego w dwóch kategoriach: klasy II SP, oraz klasy III SP. Nie było łatwo, ale uczestnicy spisali się świetnie, a nasz uczeń Tomasz Szulc zdobył I miejsce w kategorii klas II SP. Gratulujemy! W tym dniu ogłoszono również wyniki wewnątrzszkolnego konkursu na flagę kraju anglojęzycznego. Prace byłby niesamowite, więc zostały przyznane tylko pierwsze miejsca: Filip Lewandowski, Tomasz Szulc i Lena Wachowasa wrócili do domu z dyplomami oraz nagrodami. Organizatorkami tych zmagań językowych były p. Joanna Ciechońska oraz p. Ewa Zoń-Zbonikowska, a dekoracje pomagały przygotować p. Urszula Kaniuk i p. Barbara Pielak. Dziękujemy i zapraszamy za rok!

Data dodania: 2019-06-22 10:13:15
Data edycji: 2019-06-22 10:16:47

Sprawdź, jakie dni są wolne od nauki w roku szkolnym 2019/2020.

Terminy zebrań w roku szkolnym 2019/2020: