Szkoła Podstawowa nr 1 w Goleniowie ogłasza gminny konkurs fotograficzny pt: ,, Moje miasto Goleniów: tu mieszkam, tu żyję

Szkoła Podstawowa nr 1 w Goleniowie ogłasza gminny konkurs fotograficzny  pt: ,, Moje miasto Goleniów: tu mieszkam, tu żyję

Zasady uczestnictwa:

Konkurs ma charakter otwarty, uczestnikiem konkursu może być każdy uczeń gminy Goleniów. Uczestnicy nadsyłają do 2 fotografii w formacie nie mniejszym niż 15 x 21 cm. Do prac konkursowych należy dołączyć oświadczenie, że jest się właścicielem zdjęć i posiada do nich pełnię praw autorskich oraz przyjmuje na siebie wszelkie roszczenia jakiejkolwiek natury, związane z nadesłanymi fotografiami, które osoby trzecie mogłyby kierować przeciwko organizatorom konkursu a kwestie związane z ochroną wizerunku zostały uregulowane z osobami fotografowanymi, oraz że osoby sportretowane wyrażają zgodę na ich publikowanie, również dla celów określonych w regulaminie niniejszego konkursu. Należy podać imię, nazwisko autora zdjęć, adres, nr telefonu i adres e-mail, oraz miejsca wykonania zdjęć. Należy ponadto załączyć zgodę na przetwarzanie danych osobowych i wykorzystanie wizerunku na potrzeby konkursu  - zgodę należy przesłać wraz z wykonanymi zdjęciami. Główna wygrana to aparat fotograficzny.

Data dodania: 2020-10-06 22:12:27
Data edycji: 2020-10-06 22:25:39