Dzień Dziecka 2023

W dniu dzisiejszym, pracownicy szkoły wraz z rodzicami zorganizowali dla naszych pociech z okazji Dnia Dziecka- festyn. W programie były m.in. zamki dmuchane, kącik beauty, loteria fantowa, figurkowo, bańki mydlane, aniołki ze sznurka, gokarty, gry i zabawy, mata interaktywna. Można było także skorzystać ze strefy odpoczynku. Nasi rodzice upiekli nam doskonałe ciasta, pan Arek Prunesti ugotował smaczną zupę, siostry Monika i Paulina wraz z rodzicami zrobiły popcorn i watę cukrową -było pysznie?. Dziękujemy firmie DROBIMEX za kiełbaski na grilla oraz firmie SAMSON za wsparcie finansowe. Serdeczne podziękowania dla Pani Emilii Kuczyńskiej z DSV Solutions oddział Łozienica za wsparcie naszej loterii fantowej. Dodatkowo odwiedzili nas panowie ze straży pożarnej, a także Państwo z saturatorem z GWIK-u DZIĘKUJEMY!!! Świetnie się bawiliśmy i tańczyliśmy??. Coś niesamowitego dzieje się, gdy wszyscy są zaangażowani we wspólny cel.
Więcej zdjęć pod linkiem: https://photos.app.goo.gl/Gkye7nagz6sonwKu7
Data dodania: 2023-06-05 18:58:56