I Mistrzostwa Szkoły Podstawowej nr1 w Biegach Przełajowych -wręczenie nagród - Szkoła Podstawowa nr 1 im. Noblistów Polskich

I Mistrzostwa Szkoły Podstawowej nr1 w Biegach Przełajowych -wręczenie nagród

Na każdym etapie, również tym poczÄ…tkowym przygody ze sportem, jest czas na wysiÅ‚ek podczas trwania zawodów, zmÄ™czenie, satysfakcjÄ™ ze zwyciÄ™stwa bÄ…dź też zadowolenia z rywalizacji sportowej i ukoÅ„czenia w dobrej formie, czÄ™sto trudnych wyzwaÅ„ i konkurencji. Jest też czas, na uhonorowanie zwyciÄ™zców i podziÄ™kowanie wszystkim uczestnikom imprezy, za ambicjÄ™ okazanÄ… w czasie zawodów i zachowania fair play wobec rywali, w trakcie trwania ich sportowych zmagaÅ„. I dokÅ‚adnie tak wÅ‚aÅ›nie, przebiegaÅ‚o zakoÅ„czenie I Mistrzostw SzkoÅ‚y Podstawowej nr 1 w Biegach PrzeÅ‚ajowych. W czwartek 3.11.2022, w auli szkolnej w dwóch odsÅ‚onach - osobno klasy I - III, nastÄ™pnie klasy IV - VIII, miaÅ‚y przyjemność wziąć udziaÅ‚ w apelu szkolnym poÅ›wiÄ™conym w/w zawodom, który dziÄ™ki Dyrektor Joannie Stanuch Piotrowicz i nauczycielce wychowania fizycznego Pani Annie Niechwiadowicz, przerodziÅ‚ siÄ™ w prawdziwÄ… GalÄ™ Sport Szkolnego. 14 pucharów i 84 dyplomy wyróżnienia, trafiÅ‚y do zwyciÄ™zców i pierwszej ,, szóstki " zawodników biorÄ…cych udziaÅ‚ w biegach przeÅ‚ajowych. Podczas ich wrÄ™czania przez PaniÄ… Dyrektor ,żywioÅ‚owe oklaski uczniów zgromadzonych oddziaÅ‚ów, nagradzaÅ‚y ich koleżanki i kolegów, którzy nie kryli satysfakcji i zadowolenia z faktu, że na trasach biegowych wywalczyli sobie miejsce uprawniajÄ…ce ich, do wystÄ…pienia przed spoÅ‚ecznoÅ›ciÄ… szkolnÄ…. ,, Każdy , kto wziÄ…Å‚ udziaÅ‚ w zawodach, jest zwyciÄ™zcÄ… i wszyscy za dobiegniÄ™cie do mety zasÅ‚ugujecie na podziw, szacunek i ogromne brawa" - te sÅ‚owa wypowiedziane na zakoÅ„czenie przez Dyrektor JoannÄ™ Stanuch Piotrowicz, choć czÄ™sto przekrÄ™cane:) powtarzane byÅ‚y z dumÄ… przez dzieci, odbierajÄ…cym ich ze szkoÅ‚y rodzicom.

Data dodania: 2022-11-04 19:10:45
Data edycji: 2022-11-04 19:12:04

“WiedzÄ™ możemy zdobywać od innych,

ale mÄ…droÅ›ci musimy nauczyć siÄ™ sami”