III miejsce naszej drużyny w Mistrzostwach Gminy w Piłce Koszykowej - chłopców

We wtorek 9.01. w Hali OSiR w Goleniowie, w ramach IMS, odbyły się Mistrzostwa Gminy w Piłce Koszykowej - chłopców. Bardzo dobrze zaprezentowali się na nich uczniowie SP1, którzy w gronie 7 zespołów, zajęli 3 miejsce. Nie mamy rocznika klas ósmych w szkole, dlatego wystawiliśmy reprezentację złożoną z uczniów klas siódmych. O końcowej lokacie ,, Jedynki", zadecydowało pierwsze spotkanie z SP4, późniejszym zwycięzcą mistrzostw, w którym koszykarze SP1 ulegli 16:24. Porażka w tym meczu sprawiła, że z zajęcia ewentualnego drugiego miejsca w grupie, mogliśmy już tylko powalczyć o 3 miejsce. Od tego momentu było już tylko lepiej. W kolejnym meczu SP1 pokonało SP Białuń - 44:7. W następnym spotkaniu SP1 wygrywa z SP Kliniska - 34:16. I w meczu o 3 miejsce SP1 zwycięża z SP2 - 32:12.
To były bardzo dobre spotkania ,, Jedynki", która wystąpiła w składzie: Dominik Piotrowicz, Aron Buriak, Natan Ertmanski, Filip Lewandowski, Jakub Sell, Tomasz Piwowarczyk, Jakub Misiurek, Danil Tkachuk, Dima Dmytrev i Mateusz Jęsior. Opiekun Piotr Walkowiak.??
Data dodania: 2024-01-10 08:14:03
Data edycji: 2024-01-10 08:14:21