Lekkoatletyczne Nadzieje Olimpijskie

W niedzielę 14.05. na Stadionie Lekkoatletycznym im. Wiesława Maniaka, odbyły się zawody dla dziewcząt i chłopców rocznika 2012-2013, pod nazwą Lekkoatletyczne Nadzieje Olimpijskie. Wystartowali na nich najmłodsi adepci sekcji L.A. KS Hanza Goleniów. Wzięli oni udział w dwuboju: rzucie piłeczką palantową i biegu na dystansie 300m. Dla większości z nich, były to pierwsze zawody w jakich dane im było uczestniczyć. Wszyscy spisali się na medal a organizatorzy zadbali o to, aby każdy uczestnik wrócił do domu z pięknym medalem, taką samą koszulką i ,,filmowymi"okularami, przydatnymi na zbliżające się lato. Prócz wspaniałej walki na rzutni i bieżni stadionu, zawodnicy dzięki uprzejmości naszego mistrza biegów średnich Marcina Lewandowskiego, dodatkowo ,,zdobyli" jego cenny autograf i możliwość sfotografowania się z jego osobą. Raz jeszcze serdecznie dziękujemy Panie Marcinie. Zawody przeprowadzono bardzo profesjonalnie, przy bardzo dobrej pogodzie i takiej samej atmosferze. Wielkie podziękowania i gratulacje dla organizatorów.
Na zdjęciu: Piotr Walkowiak, Hania Staszewska, Oliwia Kotkiewicz, Jaśmin Boba, Lena Buriak, Lena Lis, Gabrysia Mikulska, Nadia Sobieraj, Hania Maniecka, Hania Flak, Tosia Mikulska, Bianka Pałka, Julia Cieślak, Nadia Mizgała, Kasia Soroczyńska, Zuzia Szatkowska.
w dolnym rzędzie: Artur Janicki, Konrad Jastrzębski, Brajan Śmiechowski, Jan Karolus, Mateusz Końca, Julia Smoter, Stanisław Krysztofiak, Dawid Wróbel, Walentyna Szkoda, Bartek Królikiewicz, Oskar Ziomecki, Olaf Paliło.
Wszyscy wyżej wymienieni są uczniami Szkoły Podstawowej nr1.
Data dodania: 2023-05-14 23:19:04
Data edycji: 2023-05-14 23:19:30