Reset
Reset

Lekkoatletyka

Lekkoatletyka ?‍♀️??‍♂️
Tradycyjnie zawodnicy KS Hanza Goleniów, mocno zaznaczyli swój udział w Gryfińskich Masowych Biegach Przełajowych. 94 edycja tych już historycznych zawodów odbyła się w sobotę 13 kwietnia, przy bardzo sprzyjającej pogodzie oraz sporej frekwencji ekip z naszego województwa i nie tylko. Dwa złote medale i jeden brązowy zdobyli zawodnicy KS Hanza Goleniów. ???
W biegu na dystansie 1000m, prowadząc od startu do mety, z przewagą 30m nad następnym zawodnikiem zwyciężył Nikodem Sypień. Również złoty medal na dystansie 800m zdobył Ignacy Krysztofiak, a najmłodsza Helena Krysztofiak, w biegu na 400m była trzecia.
Pozostałe miejsca naszych dziewcząt i chłopców, również napawają optymizmem przed zbliżającym się sezonem letnim. ??
? Na zdjęciu od lewej: Elena Marciniak, Antonina Pałka, Dominik Piotrowicz, Bartek Królikiewicz, Julia Cieślak, Hanna Maniecka, Nikodem Sypień, Helena Krysztofiak, Ignacy Krysztofiak, Katarzyna Soroczyńska, Maria Kołodziejczak, Jaśmin Boba, Julia Pabisiak, Oskar Krasowski i Piotr Walkowiak.
? Wszyscy wyżej wymienieni zawodnicy, uczęszczają do Szkoła Podstawowa nr 1 im. Noblistów Polskich w Goleniowie.
Publikujemy, udostępniamy, gratulujemy i cieszymy się z sukcesów zawodników Klubu Sportowego Hanza Goleniów. Pragniemy dodać, iż klub ten w 2023 roku otrzymał tytuł ,, Przyjaciela Szkoły Podstawowej nr 1 w Goleniowie"??
Data dodania: 2024-04-18 20:20:32
Data edycji: 2024-04-18 20:20:58