LEKKOATLETYKA

LEKKOATLETYKA ??‍♀️?‍♂️
W miniony weekend, na Stadionie Miejskim OSiR Wyspiarz w Świnoujściu, odbyły się Biegi Majowe. Z powodzeniem wystartowali na nich zawodnicy KS Hanza Goleniów, którzy trzykrotnie stawali na podium. ???
W biegu na dystansie 400 metrów, prowadząc od startu do mety, zwyciężył Ignacy Krysztofiak. Bartek Królikiewicz, skopiował wyczyn młodszego kolegi i w podobnym stylu wygrał bieg na dystansie 800 metrów. Najmłodsza zawodniczka Hanzy Helena Krysztofiak, niesamowicie walcząc w biegu na 250 metrów o miejsce na podium, dosłownie na ostatnich metrach wyprzedziła rywalkę i zajęła trzecie miejsce.
Pozostałe zawodniczki KS Hanza Goleniów, na dystansach 400 i 800m uplasowały się w pierwszej dziesiątce swoich biegów a ich wyniki, napawają optymizmem przed kolejnymi startami na bieżni. ?
? Na zdjęciu: Lena Brzezińska, Adrianna Żugaj, Ignacy Krysztofiak, Helena Krysztofiak, Bartek Królikiewicz, Jaśmin Boba, Julia Pabisiak, Katarzyna Soroczyńska, Elena Marciniak, Antonina Pałka, Stanisław Krysztofiak i Piotr Walkowiak.
Data dodania: 2024-05-12 19:21:22
Data edycji: 2024-05-12 19:22:06