LEKKOATLETYKA - Biegi w Dębnie

LEKKOATLETYKA - Biegi w Dębnie ??‍♀️?‍♂️
W sobotę 15.04. w stolicy polskiego maratonu w Dębnie, odbyły się 40 Biegi im. Henryka Witkowskiego. Wzięli w nich udział zawodnicy KS Hanza Goleniów, którzy wystartowali w ośmiu biegach, na dystansach 400 i 600m. Zawody przeprowadzone zostaly na trudnej (błoto), żużlowej bieżni stadionu.
Najwyższe lokaty uzyskali: 2 miejsce w biegu na dystansie 400m - Bartek Królikiewicz, 3 miejsce na dystansie 600m - Miłosz Racławski, 5 miejsce Estera Skrzypiec, 5 miejsce Oskar Krasowski, 5 miejsce Aron Buriak, 6 miejsce na 400m Hania Maniecka. Wyżej wymienione osoby, nagrodzone zostały pucharami i nagrodami rzeczowymi. Pozostałe osoby uplasowały się w pierwszej i drugiej dziesiątce poszczególnych dystansów. Wszyscy uczestnicy biegów, otrzymali pamiątkowe medale. Ogółem wystartowało blisko 600 zawodników.
? Na zdjęciu od lewej - górny rząd - Maja Swoboda, Martyna Niechwiadowicz, Zuzia Sipiora, Dominik Łęgowik, Aron Buriak, Oliwia Stępień, Kondiushenko Snizhanna, Lena Buriak,Elena Marciniak, Julia Cieślak, Hania Flak, Jakub Rus, Lizohubowa Sofiia, Harashchenko Anastasia, Lena Brzezińska - dolny rząd - Kasia Soroczyńska, Nadia Mizgała, Ania Slyviuk, Estera Skrzypiec, Miłosz Racławski, Marysia Kołodziejczak, Julia Smoter, Hania Maniecka, Bartek Królikiewicz, Oskar Krasowski, Stasiu Krysztofiak.
?Wyżej wymienieni (poza Mają Swobodą) są uczniami SP1 Goleniów.
Data dodania: 2023-04-17 19:29:08
Data edycji: 2023-04-17 19:29:52