Reset

LEKKOATLETYKA - HANZA GOLENIÓW

LEKKOATLETYKA  - HANZA GOLENIÓW

TRZY MIEJSCA NA PODIUM HANZY
W minioną sobotę, odbył się III LEKKOATLETYCZNY MITYNG WYSPIARZA. 250 zawodników z 22 klubów LA, rywalizowało przy zmiennej pogodzie na Stadionie Miejskim w Świnoujściu. Bardzo dobrze zaprezentowali się na nim zawodnicy KS Hanza Goleniów, którzy trzykrotnie stawali na podium. W biegu na 800m, wystartował Dominik Piotrowicz, który z czasem 3.06.17 zajął drugie miejsce. Filip Lewandowski biegnący na tym samym dystansie, zajął trzecią lokatę uzyskujac na mecie wynik 3.09.89. W biegu na 1000m Maks Smoliński również wywalczył trzecie miejsce, z czasem 4.03.57. Lena Palica, Nastka Slyviuk, Julia Cieślak i Gabrysia Szczepańska zadebiutowały na dystansie 100m i odpowiednio uzyskały następujące czasy: 16.51, 17.72, 19.38 i 19.42 sek. Również po raz pierwszy startujący na dystansie 100m Kacper Maciołek, dobiegł do mety z czasem 18.08sek. Wszyscy uczestnicy zawodów otrzymali pamiątkowe medale a plasujący się na pierwszych trzech miejscach w kazdej konkurencji, nagrodzeni zostali pucharami. Wyżej wymienieni zawodnicy, uczęszczają do Szkoły Podstawowej Nr1 w Goleniowie. Podkreślić należy wspaniałą organizację zawodów, których gospodarzem był OSiR Świnoujście.
Na zdjęciu grupowym od lewej: Lena Palica, Julia Cieślak, Anastazja Śliviuk, Dominik Piotrowicz, Filip Lewandowski, Maks Smoliński, Gabrysia Szczepańska, Kacper Maciołek.

Data dodania: 2021-05-16 15:50:37
Data edycji: 2021-05-16 15:52:55