Reset
Reset

LEKKOATLETYKA - HANZA GOLENIÓW

Memoriałowe ściganie

W minioną sobotę w Międzyzdrojach, już po raz trzeci odbyl się Mały Memoriał Ireny Szewińskiej. Zawody odbyły się a stadionie imieniem naszej Najlepszej Lekkoatletki 100 lecia. Z bardzo dobrej strony zaprezentowali się zawodnicy Hanzy Goleniów. Kilka nowych rekordów życiowych jak również udane debiuty najmłodszych adeptów sekcji L.A., były zwieńczeniem pierwszej części sezonu lekkoatletycznego 2021 roku.
W biegu na dystansie 60m wystartowały: Julia Cieślak - 11.69 PB, Lena Brzezińska - 11.77 i Kacper Maciołek, który zakwalifikował się do finału i zajmując w nim piąte miejsce, uzyskał wynik - 10.71 PB. Darkowi Puciłowskiemu zabrakło 0,01sek do wejścia do finału i ostatecznie zajął siódme miejsce z czasem 9.80sek. W biegu na dystansie 300m Zuzia Halec z czasem 61.47-PB zajęła szóstą lokatę, Wojtek Dąbrowski uzyskał wynik 60.51, który uplasował go na dziewiatej pozycji a Lena Palica dobiegła do mety z czasem 57.79 - PB. W biegu na dystansie 600m czwarte miejsce zajął Dominik Piotrowicz uzyskując na mecie czas 2.13.67 PB, a tuż za nim na metę wbiegł Filip Lewandowski który z czasem 2.14.15 zajął piąte miejsce.
Wszyscy zawodnicy uczęszczają do Szkoly Podstawowej nr 1 w Goleniowie
Na zdjęciu: Wojtek Dąbrowski, Lena Wierzbicka, Zuzia Halec, Dominik Piotrowicz, Magda Saracen Wiśniewska, Piotr Walkowiak, Darek Puciłowski, Filip Lewandowski, Lena Palica i Julia Cieślak

Zdjęcia: Kowalsky Photos

Data dodania: 2021-06-15 22:39:30
Data edycji: 2021-06-16 21:34:02