LEKKOATLETYKA - HANZA GOLENIÓW HALOWE ZMAGANIA HANZY

LEKKOATLETYKA - HANZA GOLENIÓW  HALOWE ZMAGANIA HANZY
W minioną sobotę pod trybuną główną stadionu im. Wiesława Maniaka w Szczecinie, odbyły się I Halowe Zawody Lekkoatletyczne Ósemka Police. Wystartowali w nich najmłodsi zawodnicy Hanzy Goleniów. Z racji tego, że nie było biegów okrężnych, wszyscy rywalizowali w biegach na dystansie 60m. Dodatkowo przeprowadzono jeszcze konkurencje skoku w dal i skoku wzwyż. W pierwszym rzucie do rywalizacji przystąpiło 150 zawodników z roczników 2008-2011 z kilkunastu klubów woj. zachodniopomorskiego i to w tej grupie ścigali się zawodnicy Hanzy. Jako pierwsze w 16 seriach wystartowaly dziewczeta, po nich w 11 seriach rywalizowali chłopcy . Dla zawodników Hanzy, był to pierwszy start na sprinterskim dystansie a także z bloków startowych, co miało istotny wpływ na końcowe rezultaty. Czasy jakie uzyskali nasi lekkoatleci nie pozwoliły im wystartować w finale, jednak cieszy fakt, że wszyscy pobiegli bardzo ambitnie, walczac do ostatniego metra o jak najlepszy wynik i to, że w tak trudnym okresie walki z koronawirusem, mieli oni możliwośc rywalizacj w bardzo dobrze zorganizowanych przez UKL Ósemkę Police i ZZLA Szczecin zawodach. Wszyscy uczestnicy mityngu otrzymali pamiątkowe medale PZLA.
Na zdjęciu od lewej: Dominik Piotrowicz, Filip Lewandowski, Lena Palica, Nastka Slivjuk, Martyna Niechwiadowicz, Magda Saracen-Wiśniewska i Darek Pociłowski. Wszyscy w/w są uczniami SP 1
Data dodania: 2020-12-23 20:13:27
Data edycji: 2020-12-23 20:14:43