Reset
Reset

LEKOATLETYKA - Sześć medali Hanzy

?‍♂️LEKOATLETYKA - Sześć medali Hanzy ??????
W środę 3.05.2023 odbyły się Biegi Majowe w Świnoujsciu. Bardzo dobrze zaprezentowali się na nich zawodnicy KS Hanza Goleniów, którzy sześciokrotnie stawali na podium. Zawody przeprowadzono na bieżni i koronie Miejskiego Stadionu, na której wytyczono bardzo selektywną trasę.
Pierwsze miejsce w biegu na 400m, po pięknej walce, wywalczył Jan Kołodziejczak. Jego siostra Maria, po bardzo ambitnym biegu na tym samym dystansie, uplasowała się na drugiej pozycji. Pierwszą lokatę, również w biegu na 400m, prowadzac od startu do mety, uzyskał Bartosz Królikiewicz. W biegu na dystasie 900m, całe podium zajęli zawodnicy KS Hanzy Goleniów: pierwsze miejsce, po ,,bratobójczej" walce zajął Andrii Palonko, który o kilka sekund wyprzedził drugiego na mecie brata Bohdana, a trzecią pozycję wywalczył Krystian Wierzbicki. Czwarte miejsce w biegu na 900m zajęła Estera Skrzypiec, piąte, po długim finiszu Oliwia Stępień a szóste, skutecznie atakujac z odległej pozycji, Martyna Niechwiadowicz. Kasia Soroczynska równiez zajęła szóstą lokate, startujac w biegu na 400m. Pozostałe zawodniczki i zawodnicy KS Hanzy w trakcie rywalizacji na poszczególnych dystansach, bardzo ambitnie walczyli o zajęcie jak najwyższych miejsc na mecie i uplasowali się w pierwszej dziesiątce zawodów.
? Na zdjęciu: Piotr Walkowiak, Martyna Niechwiadowicz, Antonina Pałka, Kasia Soroczyńska, Hubert Popowski, Wojciech Dąbrowski, Oskar Krasowski, Snizhanna Kendiushenko, Estera Skrzypiec, Hania Staszewska, Maja Swoboda, Zuzia Sipiora, Oliwia Stępień, Bianka Pałka, Julia Pabisiak, Elena Marciniak, Ania Slyviuk, klęczą: Bohdan Palonko, Krystian Wierzbicki, Marysia Kołodziejczak, Jasiek Kołodziejczak, Bartek Królikiewicz, Andrii Palonko.
? Wyzej wymienieni zawodnicy ( poza Mają Swobodą ) są uczniami SP1 w Goleniowie.
Data dodania: 2023-05-03 18:27:22
Data edycji: 2023-05-03 18:27:43