MIĘDZYNARODOWY DZIEŃ POSTACI Z BAJEK

W dniu 3. 11.2023r dzieci z naszych grup przedszkolnych oraz uczniowie klas I-VI wzięli udział w obchodach Międzynarodowego Dnia Postaci z Bajek. Były przebieranki, zabawa integracyjna w grupach wiekowych – „parada bajkowych postaci”, muzyka z ulubionych bajek rozbrzmiewająca na korytarzach szkolnych, konkurs literacki o bohaterach bajek.
Zwycięzcami konkursu zostali: Jan Biczkowski z 2b, Bartosz Mańkowski z 2b, Kacper Maciołek z 5d, Brajan Śmiechowski z 5d, Hanna Maniecka z 5d, Lena Brzezińska z 5d, Maria Henczyca z 5c. Gratulacje!
Dziękuję wszystkim nauczycielom oraz pracownikom szkoły, którzy pomogli w zorganizowaniu tego wydarzenia.
Szczególne podziękowania składam uczniom z Samorządu Ucz.: Biance Pałce, Oliwii Stępień, Hani Manieckiej, Szymonowi Wojtysiakowi, Shniezhanie Kendiushenko, Lenie Lis i Konradowi Jastrzębskiemu, a także p. Kamili Tuszyńskiej, za pomoc w zorganizowaniu wesołej, bajkowej atmosfery. Kochani rodzice, wielkie ukłony i podziękowania dla Was za wspaniałe stroje, które przygotowaliście dla swoich dzieci, a dzieciom za piękną ich prezentację.

Data dodania: 2023-11-08 08:31:43
Data edycji: 2023-11-08 08:36:31