Czcionka:

A+
A-

Kontrast:

Mistrzostwa Gminy w piłce nożnej chłopców

Mistrzostwa Gminy w piłce nożnej chłopców


Gramy dalej!
21.09. na Stadionie Miejskim w Goleniowie, odbyły się Mistrzostwa Gminy w Piłce Nożnej Chłopcow. Wzięła w nim udział reprezentacja Szkoly Podstawowej nr1 . Do zawodów przystapiło siedem drużyn.
Po losowaniu zespoły zostały podzielone na dwie grupy. Reprezentantom SPnr1 przyszło się zmierzyć w eliminacjach do finału z SPnr4 i SPnr2 z Goleniowa. W pierwszym meczu pokonaliśmy SPnr4 w stosunku bramek 3:1. W kolejnym meczu graliśmy z drużyną SPnr2, z którą również odniesliśmy zwycięstwo - 3:2. Dwa wygrane mecze dały nam cztery punkty i pierwsze miejsce w grupie. Tym samym awansowaliśmy do finału. Mecz o mistrzostwo gminy przyszlo nam rozegrać z SPnr5 w Goleniowie. To było bardzo ciężkie spotkanie dla obu zespolów. W regulaminowym czasie gry, końcowy wynik spotkania brzmiał 1:1. Dopiero rzuty karne wyłoniły zwycięzcę. Lepszymi ich egzekutarorami okazali się nasi piłkarze, którzy pokonali zespoł SP5 w stosunku 4:2 i to nasza szkoła została w br, mistrzem gminy w piłce nożnej.
Królem strzelców mistrzostw, z dorobkiem pięciu strzelonych goli został Jakub Zwierzchowski.
Skład zwycięskiej drużyny: Michal Jarmołowicz, Dominik Pałejko, Eryk Goluch, Denis Kuszmir, Kacper Turek, Jakub Zwierzchowski, Szymon Ficner, Mateusz Kijański, Kacper Radacz.
22.09. czekają nas mecze w półfinale Mistrzostw Powiatu z ktorego do finału Mistrzostw Powiatu awansują dwie najlepsze druzyny.

Data dodania: 2018-09-28 04:01:32
Data edycji: 2018-09-28 16:49:13
Ilość wyświetleń: 443

Dni wolne

Sprawdź, jakie dni są wolne od nauki w roku szkolnym 2020/2021.
Więcej informacji

Zebrania z Rodzicami

Terminy zebrań w roku szkolnym 2020/2021:
Więcej informacji

Kalendarz

Klasy

Przejdź na stronę swojej klasy zobacz najnowsze wpisy i bądź na bieżąco!
Więcej informacji
BIP

“Wiedzę możemy zdobywać od innych,

ale mądrości musimy nauczyć się sami”

Adam Mickiewicz
Bądź z nami
aktualności i informacje
Biuletynu Informacji Publicznej
Facebook