NADMORSKIE PRZEŁAJE

24.09. odbyły się XXIV Jesienne Biegi Przełajowe - Międzyzdroje 2022. Biegi odbywały się na trasach Wolińskiego Parku Narodowego. Bardzo dobrze zaprezentowali się na nich zawodnicy KS Hanza Goleniów, którzy wystartowali na dystansach 400 i 600m.
W biegu na dystansie 600m, z dużą przewagą zwyciężył Dominik Piotrowicz, który min. pokonał V zawodnika Krajowego Finału Czwartków Lekkoatletycznych na 1000m w Łodzi z MKL Maraton Świnoujście - II miejsce. Po bardzo zaciętej ,, bratobójczej" walce zawodników Hanzy , na III miejscu linię mety pokonał Filip Lewandowski a tuż za nim na IV pozycji uplasował się Aron Buriak. W biegu na 400m w kat. 2014/2015 zwyciężył Janek Kołodziejczak, który prowadząc od startu, również z dużą przewagą zameldował się na lini mety. W biegu dziewcząt, w tym samym roczniku na 400m, Natasza Kaczmarska po wspaniałym finiszu zajęła II miejsce a Marysia Kołodziejczak zajęła IV pozycję. W biegu na dystansie 400m chłopców 2012/2015, Nikodem Sypień wywalczył IV miejsce. Również na 400m , w tym samym roczniku dziewcząt, Hania Maniecka zajęła także IV lokatę, Hania Flak była VI, Lena Buriak dobiegła do mety na VIII pozycji, Julia Cieślak była IX a Bianka Pałka zajęła X pozycję.
Na zdjęciu od lewej: Piotr Walkowiak, Filip Lewandowski, Nikodem Sypień, Dominik Piotrowicz, Julia Cieślak, Bianka Pałka, Jasiu Kołodziejczak, Marysia Kołodziejczak, Natasza Kaczmarska, Aron Buriak- w dolnym rzędzie Hania Maniecka i Lena Buriak.
Wszyscy wyżej wymienieni, są uczniami Szkoły Podstawowej nr 1.
Data dodania: 2022-09-26 18:29:28
Data edycji: 2022-09-26 18:30:01