Nasze koszykarki

Na zaproszenie SP1 Świnoujście, koszykarki naszej szkoły, trenowane przez p.Annę Niechwiadowicz, wzięły udział w Dwumeczu Piłki Koszykowej. Gospodarze postawili naszym dziewczynom, bardzo wysoko poprzeczkę. Umiejętności techniczne rywalek a także, widoczne ogranie zespołu posiadającego bardzo długa ławkę rezerwowych, zmusiły nasze koszykarki do wspięcia się na wyżyny swoich sił i umiejętności, w tym bardzo wyrównanym spotkaniu. Przez trzy kwarty, nasz zespół grał z przeciwniczkami jak równy z równym a obydwie drużyny, po mogących się podobać akcjach, na przemian zdobywały kosze. W końcówce meczu, nasze dziewczyny opadły nieco z sił ale ogromne brawa należą się koszykarkom SP1 za niesamowitą ambicję i ,, gryzienie parkietu" w walce o każdą piłkę . Dziekując za rozegranie spotkania zawodniczkom i ich trenerowi ze Świnoujścia, zaprosiliśmy ich na rewanż w grudniu, do naszej szkoły.⛹️‍♀️⛹️‍♀️?

Data dodania: 2023-11-16 18:58:10
Data edycji: 2023-11-16 19:01:02