Nominacja do tytułu ,,Osobowość Roku 2018"

Nominacja do tytułu ,,Osobowość Roku 2018

Kochani.
Ponownie i niezmiennie z wielką radością pragniemy wszystkich poinformować, że p. Dyrektor Joanna Stanuch-Piotrowicz po otrzymaniu prestiżowego tytułu ,, Goleniowianina Roku 2018" Gazety Goleniowskiej, w dniu 18 stycznia decyzją Kapituły Redakcji Głosu Szczecińskiego, uzyskała nominację do tytułu ,, Osobowość Roku 2018 " w kategorii Kultura. W uzasadnieniu podkreślono wkład Pani Joanny w życie kulturalne lokalnej społeczności i regionu, a w szczególności ożywienie swoją osobowością Szkoły Podstawowej nr1 w Goleniowie.
Regulamin przyznania tytułu zwycięzcy jest tak skonstruowany, że w rękach (dosłownie) osób popierających daną nominację, jest końcowy wynik głosowania i zależy od ilości sms-ów wysłanych na konkretną osobę. SMS-y o które gorąco prosimy, wysyłamy na numer 72355 podając hasło GSK.29 Koszt sms-a 2.46zł jest w przybliżeniu równy cenie kwiatuszka, którego być może mając okazję, chcielibyśmy od siebie wręczyć p. Dyrektor, za dotychczasowa działalność na rzecz szkoły i innych.
Serdecznie gratulujemy p. Joannie Stanuch- Piotrowicz, nominacji do Osobowości Roku 2018.
Nauczyciele, rodzice i uczniowie Szkoły Podstawowej nr1 w Goleniowie.

Aktualne wyniki głosowania Czytelników można znaleźć pod adresem www.gs24.pl/osobowosc

Data dodania: 2019-01-18 23:40:45
Data edycji: 2019-01-18 23:50:46