PIERWSZY START NA BIEŻNI

We wtorek 3-go maja, startami na dystansach 400 i 800m zainaugurowali rywalizację na stadionie, najmłodsi zawodnicy KS Hanza Goleniów. Wystartowali oni w Biegach Majowych, które odbyły się na stadionie OSiR w Świnoujściu. Złoty medal w biegu na 800m zdobyła Magda Saracen Wiśniewska, która prowadząc od startu do mety, pewnie zwycięzyla na tym dystansie. W biegu na 800m również z bardzo dobrej strony pokazał się Dominik Piotrowicz, który po zacietej walce i doskonałym finiszu, zdobył medal srebrny. Czwarte miejsce w biegu na 400m zajęła Nadia Mizgała a szóste Lena Brzezińska . Pozostali zawodnicy uplasowali się w poszczególnych biegach na miejscach w pierwszej dziesiątce.
Na zdjęciu, w górnym rzędzie od lewej: Julia Pabisiak, Lena Brzezińska, Lena Buriak, Julia Smoter, Bianka Pałka, Nikola Łodygowska, Nadia Mizgała, Kasia Soroczynska. Siedzą: Zuzia Halec, Filip Lewandowski, Dominik Piotrowicz i Magda Saracen Wiśniewska.
Wszyscy uczęszczają do Szkoły Podstawowej Nr 1.

Data dodania: 2022-05-03 19:26:39
Data edycji: 2022-05-03 19:27:06