Puchar Dyrektora Szkoły Podstawowej nr1

Przy bardzo licznie zgromadzonych kibicach zakończyli rok szkolny reprezentacje szkół w piłkę nożną SP 1 & SP Białuń, które na przyszkolnym Orliku , w miniony poniedziałek, rywalizowały o Puchar Dyrektora Szkoły Podstawowej nr1 . Sędzią głównym zawodów była siostra Monika Klima. Obydwa zespoły wykazały bardzo dużą wolę walki a mecz obfitował w wiele sytuacji podbramkowych, zarówno po jednej , jak i drugiej stronie boiska. Ostatecznie zwyciężyła SP1 z wynikiem 10 : 5. Drużyna z Białunia nie wykorzystała rzutu karnego.
Wyłoniono również i nagrodzono pucharami, najlepszych zawodników na poszczególnych pozycjach. Najlepszym napastnikiem został Aron Buriak ( SP1), który cztrokrotnie umieszczał pilkę w siatce przeciwnika. Najlepszym rozgrywającym został wybrany Radek Błażewicz ( SP Białun ), najlepszym obrońcą - Miłosz Racławski ( SP1 ) a najlepszym bramkarzem - Kuba Wożniak ( SP Białun ). Wybrano również najlepszego piłkarza meczu a został nim Igor Kowalski ( SP Białuń ) Z kolei sportowym odkryciem spotkania został Szymon Wojtysiak ( SP1 ).
Po zakończonym meczu, puchary kapitanom ekip i wyróżnionym zawodnikom wręczali Dyrektorzy Szkoły Podstawowej nr1, p. Joanna Stanuch Piotrowicz i p. Robert Łabaj.
Druzyny wystapiły w składach: SP1 - Tomasz Piwowarczyk, Oskar Krasowski, Filip Lewandowski, Dominik Piotrowicz, Miłosz Racławski,Aron Buriak, Natan Ertmański, Igor Ertmański, Patryk Szczęsny, Dominik Łęgowik, Hubert Popowski, Wojtek Dąbrowski i Szymon Wojtysiak.
SP Białuń - Mikołaj Kosek, Borys Kosek, Alan Antczak, Jakub Wożniak, Michał Gajewski, Oliver Dębiec, Igor Kowalski, Radek Błażejewicz, Szymon Tworek, Jakub Leśniewski.
Opiekunem reprezentacji SP Białuń była p. Urszula Pomocka a SP1, p.Piotr Walkowiak.

Data dodania: 2023-06-20 20:48:25
Data edycji: 2023-06-20 20:49:00