Dziś uczniowie klasy 2A uczestniczyli w niezwykle ważnych warsztatach z pierwszej pomocy!
Podczas zajęć dzieci dowiedziały się, jak zachować się w sytuacji zagrożenia, jak prawidłowo wezwać pomoc oraz jak udzielić wsparcia osobie potrzebującej. Nie zabrakło również ćwiczeń praktycznych, które wzbudziły ogromne zainteresowanie i zaangażowanie naszych młodych ratowników.