XXXIV Goleniowska Mila Niepodległości

11.11. 2022 w Goleniowie, odbyla się XXXIV Goleniowska Mila Niepodległości?‍♀️??‍♂️. Wspaniała sportowa impreza biegowa, upamiętniająca kolejne rocznice odzyskania przez Polskę niepodległości?? ??. Wystartowała w niej rekordowa, ponad 3000, liczba uczestników. Bardzo licznie na starcie stawili się uczniowie Szkoły Podstawowej nr 1, którzy w liczbie ponad 200 ,, na sportowo" świętowali ten uroczysty dzień. Tego bardzo ważnego dla Polski dnia, dla znakomitej większości uczestników ,, Mili" bardziej liczyl się udział i dobiegnięcie do mety, od kolejności zajmowanych miejsc. Oczywiście, ogromne brawa należą się zwycięzcom poszczególnych biegów ale równie gromkie należą się tym dzieciom, młodzieży i dorosłym, którzy stanęli na starcie a na co dzień rzadko, albo w ogóle, nie maja możliwości przygotowywania się do wczorajszej imprezy. Wielkie gratulacje dla wszystkich uczniów naszej szkoły i ich rywali, z którymi na trasach biegowych XXXIV Goleniowskiej Mili Niepodległości wystartowali i w pięknej, sportowej walce, zdążali do mety.
Na zdjęciu: wąska grupa uczniów SP1, którą udało się uchwycić ,, komórką", tuż przed rozgrzewką, poprzedzającą udanie się na miejsce startu: Hania Flak, Tosia Pałka, Julia Cieślak, Nikola Łodygowska, Lena Buriak, Gabrysia Mikulska, Bianka Pałka, Hania Maniecka, Jaśmin Boba, Gabrysia Tuszyńska - jej koleżanka z SP5 -, Lena Brzezińska, wraz z nauczycielem w-f Piotrem Walkowiakiem.
Na zdjęciu poniżej: podczas biegu na trasie widoczna Hania Flak, Jaśmin Boba, Hania Litwin.

Data dodania: 2022-11-13 18:16:50
Data edycji: 2022-11-13 18:19:14