Deklaracja dostępności
Reset
Reset

Złoto dla naszych koszykarek i awans do Mistrzostw Powiatu

4 stycznia odbyły się Mistrzostwa Gminy Goleniów w mini piłce koszykowej dziewcząt ID. Do udziału w zawodach zgłosiło się pięć szkół. Rewelacyjną w tym dniu formę i umiejętności zaprezentowały koszykarki SP 1, które w drodze do mistrzostwa i awansu uzyskały w kolejnych meczach następujące wyniki. Już w pierwszym meczu pokonały zespół z SP 4 znaczącą przewagą 34:20. W kolejnym meczu, po bardzo wyrównanej walce, nasze koszykarki uległy 1 punktem w grze z zespołem SP Białuń 13:14. Zacięty mecz z reprezentacją SP 2 zakończył się sukcesem dla "jedynki" 28:25. Prawdziwy "horror" rozegrał się w meczu z koszykarkami SP 5 gdyż wynik po pierwszej kwarcie wynosił 00:16 dla rywalek? Nasza reprezentacja nie załamała się i w kolejnych trzech kwartach walczyła jak nigdy dotąd odzyskując stracone punkty, by w końcu doprowadzić do niesamowitego wyniku 38:26 ? Koszykarki SP 1 zdobywają złoto ?i awans do Mistrzostw Powiatu ?

Data dodania: 2024-01-05 16:11:12
Data edycji: 2024-01-05 16:11:46